Finansu piesaistes monitorings

ES un Latvija piedāvā vairāk kā 450 dažādus finansu atbalsta instrumentus, lielākā daļa no šiem instrumentiem ir pieejami 1 reizi gadā, vai arī vēl retāk, projekta sagatavošanai un iesniegšanai parasti ir atvēlēti ļoti neilgs laika posms, līdz ar to daudzi uzņēmēji nav varējuši izmantot ES piedāvātās finansu iespējas, jo par to ir uzzinājuši par vēlu.

Piedāvājam veikt Jūsu uzņēmuma potenciālo finansu resursu piesaistes auditu, bet vēlāk arī Jūs operatīvi informēsim par tieši Jūsu uzņēmumam atvērtajām programmām ar izvērstu analīzi par Jūsu uzņēmuma iespējām.

Gada maksa par finansu piesaistes monitoringu ir 600 euro.

Mūsu pastāvīgajiem klientiem Finansu piesaistes monitoringa pakalpojums ir bezmaksas.

Atsauksmes

SIA AGA CAD
Māra Šulca

Valdes priekšsēdētāja

Jau vairāk kā 4 gadus mums ir veiksmīga sadarbība ar grāmatvedības firmu "ABC grāmatvedība".
Ar savu profesionalitāti, augsto atbildības sajūtu un kompetenci, kā arī savlaicīgi nodotām mēnešu un gadu atskaitēm, uzņēmums ir pārliecinājis par savu uzticamību, kas man, kā uzņēmuma vadītājai, ir svarīgi ilggadējā sadarbībā.
Vēlot veiksmīgu arī turpmāko sadarbību!

http://www.aga-cad.lv

SIA TŪRISMA GIDU SERVISS
Juris Berže

Rīkotājdirektors

Teicams serviss! Precīza un maksimāli racionalizēta uzskaite, daudz jaunu ideju, savlaicīga informācijas aprite, laipna apkalpošana un vienmēr pozitīva attieksme!

SIA Domu konstrukcijas
Armands Grundulis

Valdes priekšsēdētājs

"Domu konstrukcijas ir 3 gadus jauns uzņēmums. Atskatoties šajā trīs gadus nesenajā pagātnē viennozīmīgi varu teikt, ka laba grāmatvedība spēj atvieglot jau tā ne pārāk vieglo jauna uzņēmuma starta pozīciju. Mūsu gadījumā tas pilnīgi noņēma no pleciem rūpes par attiecībām ar Valsts Ieņēmumu Dienestu. SIA ABC grāmatvedība uzņēmās būt par 100% starpnieku ar VID.

Trīs gadu laikā mēs neesam sastapušies ar grāmatvedības sarežģījumiem. Izjūta ir bijusi tāda it kā SIA ABC grāmatvedības grāmatveži būtu mūsu uzņēmumā inkorporēti kolēģi, ar tādām pašām rūpēm par uzņēmumu kā katrs no mūsu darbiniekiem.

Esmu dzirdējis vairākus jaunus uzņēmējus sakām: "Kā mums risināt grāmatvedības jautājumus, mēs taču nevaram atļauties algot atsevišķu posteni" Mums, SIA ABC grāmatvedība, šo jautājumu atrisināja pilnībā."