Par mums

Bieži par mums saka , ka mēs varam paveikt neiespējamo, ka GRĀMATVEDĪBAS problēmu risinājumos mēs izmantojam radošu un inovatīvu pieeju. Esam nokomplektējuši mūsu speciālistus pēc principa, lai varam sniegt mūsu klientam kompleksu pieeju jautājumu risināšanā , jo uzskatam , ka jebkuram uzdevumam, pat neskatoties uz to , ka viņš ir ļoti  šaurs ir nepieciešams to analizēt no daudziem aspektiem . Šis princips dod iespēju risināt jautājumus daudz globālāk , un līdz ar to panākt vislabākos rezultātus.

Mūsu grāmatvedības pakalpojumus jau ir izvēlējušies vairāk nekā 150 uzņēmumu vadītāji. Ar katru gadu mūsu klientu skaits pieaug.

Kāpēc mēs?

1.Mēs pastāvīgi rūpējamies par savu speciālistu profesionālo izaugsmi, regulāri apmeklējam seminārus un kursus par jaunākajām izmaiņām likumdošanā. Grāmatvežu zināšanu līmeņa paaugstināšanai rīkojam iekšējās apmācības, pieaicinot mūsu sadarbības partnerus zvērinātus revidentus.

2.Mēs uzņemamies pilnu atbildību par uzņēmuma grāmatvedības uzskaites pareizību, precizitāti, uzskatāmību un savlaicīgu darbu izpildi, kā arī visu ar uzņēmuma grāmatvedību saistīto jautājumu risināšanu.

3. Mēs atrodamies klientam ērtā vietā -centrā . Mūsu birojs atrodas centrā Kr. Barona ielā 36, apkārtnē viegli novietot automašīnu.

3. Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti AAS BTA .

4.Izmantojot mūsu grāmatvedības pakalpojumus jūs tiksiet pasargāti no neparedzētiem izdevumiem, iegādājoties:

  • atbilstošu datoru un datorprogrammu;
  • tehnisko aprīkojumu un inventāru;
  • grāmatvedības un nodokļu likumdošanas krājumus;
  • kancelejas preces grāmatvedības vajadzībām;
  • nebūs jāveic sociālie maksājumi par grāmatvežiem;
  • nebūs jāveic maksājumi par sava grāmatveža kvalifikācijas paaugstināšanu;
  • ikmēneša apkalpošanas maksa ir zemāka par kvalificēta grāmatveža mēneša algu.

5. Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku un līdzekļus, kā arī iegūsiet drošu sadarbības partneri, uz kura profesionalitāti var paļauties.

Atsauksmes

SIA AGA CAD
Māra Šulca

Valdes priekšsēdētāja

Jau vairāk kā 4 gadus mums ir veiksmīga sadarbība ar grāmatvedības firmu "ABC grāmatvedība".
Ar savu profesionalitāti, augsto atbildības sajūtu un kompetenci, kā arī savlaicīgi nodotām mēnešu un gadu atskaitēm, uzņēmums ir pārliecinājis par savu uzticamību, kas man, kā uzņēmuma vadītājai, ir svarīgi ilggadējā sadarbībā.
Vēlot veiksmīgu arī turpmāko sadarbību!

http://www.aga-cad.lv

SIA TŪRISMA GIDU SERVISS
Juris Berže

Rīkotājdirektors

Teicams serviss! Precīza un maksimāli racionalizēta uzskaite, daudz jaunu ideju, savlaicīga informācijas aprite, laipna apkalpošana un vienmēr pozitīva attieksme!

SIA Domu konstrukcijas
Armands Grundulis

Valdes priekšsēdētājs

"Domu konstrukcijas ir 3 gadus jauns uzņēmums. Atskatoties šajā trīs gadus nesenajā pagātnē viennozīmīgi varu teikt, ka laba grāmatvedība spēj atvieglot jau tā ne pārāk vieglo jauna uzņēmuma starta pozīciju. Mūsu gadījumā tas pilnīgi noņēma no pleciem rūpes par attiecībām ar Valsts Ieņēmumu Dienestu. SIA ABC grāmatvedība uzņēmās būt par 100% starpnieku ar VID.

Trīs gadu laikā mēs neesam sastapušies ar grāmatvedības sarežģījumiem. Izjūta ir bijusi tāda it kā SIA ABC grāmatvedības grāmatveži būtu mūsu uzņēmumā inkorporēti kolēģi, ar tādām pašām rūpēm par uzņēmumu kā katrs no mūsu darbiniekiem.

Esmu dzirdējis vairākus jaunus uzņēmējus sakām: "Kā mums risināt grāmatvedības jautājumus, mēs taču nevaram atļauties algot atsevišķu posteni" Mums, SIA ABC grāmatvedība, šo jautājumu atrisināja pilnībā."