EKSPRESS SEMINĀRS – Likumdošanas izmaiņas 2014 – TĀS IR JĀZINA JAU TAGAD!

TERORS PRET AIZDEVUMIEM! LABA ZIŅA PVN A/M NEBŪS JĀKORIĢĒ! BŪTISKAS IZMAIŅAS DARBA LIKUMĀ!

9. OKTOBRIS NO 13.10 – 15.10

EKSPRESS SEMINĀRS – LIKUMDOŠANAS IZMAIŅAS 2014 – DIVU STUNDU LAIKĀ JUMS BŪS PILNĪGS PRIEKŠSTATS PAR VISAM IZMAIŅĀM UN JŪS ZINĀSIET, KAS IR JĀDARA JAU TAGAD!

Grozījumi PVN likumā – vairs nekādu 20% pvn korekciju vieglo a/m ekspluatācijā! Pvn atskaitīšana arī par reprezentatīvajām a/m!

 Grozījumi likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”:

Totālas represijas aizdevumiem – aizdevums kā ienākums, samazinātie % kā ienākums! Līdz 2013. Gada 31. Decembrim izsniegtie aizdevumi nebūs jāapliek ar nodokļiem, bet par tiem būs jāziņo! Jauni nosacījumi algas nodokļu grāmatiņai, izmaiņas samazināto IEIEN likmju piemērošanā.

Grozījumi Darba likumā:

Darbinieka epasta iestrādāšana darba līgumā, atvaļinājuma kompensācija par visiem gadiem, izmaiņas līgumos uz noteiktu laiku, jauni nosacījumi izpeļņas aprēķinam u.c.

AKTUĀLI:

Darba samaksas noteikšana eiro -3 soļi. Darba līguma grozīšana. Grozījumu piedāvāšana. Uzteikums sakarā ar piedāvātajiem grozījumiem. Darba devēja rīkojumi. NUDAS BALVAS, PRĒMIJAS, PABALSTI – kā pareizi noteikt un piešķirt? Summētais darba laiks – summēšanas perioda noteikšana u.c.

Tikai 12 lati vienai personai – maksājot skaidrā nauda ar darījumu kvīti 10 lati!

viesnīcā „LAINE” Skolas iela 11, 4. stāvā

Semināru vada:

Agris Svare – darba un nodokļu likumdošanas eksperts. Darba pieredze: LR Labklājības ministrija, darbs pie likumdošanas; VSAA – nodokļu auditors, direktora vietnieks; VID centrālais aparāts.

Šobrīd – uzņēmumu un iestāžu pārstāvība VID, VDI, tiesā, problēmu risināšana darba attiecību un nodokļu jautājumos, kā arī uzņēmējdarbībā. SIA ” Juridiskās informācijas dienas”  valdes loceklis.

 

SIA ABC grāmatvedība klientiem bez maksas pieteikties līdz pl. 11 09.10. 2013: info@abcgrāmatvedība.lv vietu skaits ierobežots.

Atzīmēts ar birkām: , ,
Publicēts Jaunumi, Semināri