SEMINĀRS 28. decembrī LIKUMDOŠANAS IZMAIŅAS + IZMAKSU OPTIMIZĀCIJA 2014

28. DECEMBRĪ (SESTDIEN) no 13.00 – 15.00

LIKUMDOŠANAS IZMAIŅAS + IZMAKSU OPTIMIZĀCIJA 2014

 + ELEKTRONISKS MATERIĀLS – „IZMAKSU OPTIMIZĒŠANA 2014”

LIKUMDOŠANAS IZMAIŅAS 2014 – PATS SVARĪGĀKAIS

Automašīnas lietošana 2014 – būtiskas izmaiņas – kā pareizi un izdevīgi noformēt darbinieka a/m, repzezentatīvo a/m lietošana kļūst daudz izdevīgāka!

Aizdevumu un aizdevumu procentu aplikšana ar nodokli 2014. Gadā – kā pagūt noformēt aizdevumus vēl šogad?Valdes locekļu atalgojuma notiekšana piespiedu kārtā 2014. gadā.

Izmaiņas MUN maksātājiem.

ĀRPAKALPOJUMS 2014 – KĀ IZVEIDOT PAREIZI UN IZDEVĪGI?

Kādos gadījumos ārpakalpojums nav iespējams. Kādu sadarbības veidu labak izvēlēties. Sadarbība ar MUN – ļoti izdevīgi, bet jānoformē ļoti precīzi! Kā samazinat riskus formējot ārpakalpojumu – izveidojam buferuzņēmumu, kas uzņemsies visus riskus!

SAMAZINĀTU NODOKĻU UN BEZNODOKĻU IZMAKSAS DARBINIEKIEM 2014

Darbinieka mantas noma ar 10% IEIEN – ļoti izdevīgi! Personiskās mantas iepirkšana no fiziskas personas – kā pareizi noformēt. Kompensācijas darbiniekam – komandējumi u.c. izmaksas! „SLIKTIE” DARĪJUMU PARTNERI – KĀ ATPAZĪT UN NOVĒRST RISKUS. PARĀDU PIEDZIŅA PAŠU SPĒKIEM.

3 gadu noilgums prasījumiem komercdarījumos, pretenzijas paraugs, kādās datu bāzēs pārbaudīt savu sadarbības partneri? Ir aizliegts sadarboties ar uzņēmumiem, kuriem apturēta darbība!

viesnīcā „LAINE” Skolas iela 11, 4. stāvā

Semināru vada:

Agris Svare – darba un nodokļu likumdošanas eksperts.  Darba pieredze: LR Labklājības ministrija, darbs pie likumdošanas; VSAA – nodokļu auditors, direktora vietnieks; VID centrālais aparāts.

Šobrīd – uzņēmumu un iestāžu pārstāvība VID, VDI, tiesā, problēmu risināšana darba attiecību un nodokļu jautājumos, kā arī uzņēmējdarbībā. SIA ” Juridiskās informācijas dienas”  valdes loceklis.

 

SIA ABC grāmatvedība klientiem bez maksas pieteikties līdz pl. 9:00 28.12. 2013: info@abcgramatvediba.lv vietu skaits ierobežots.

Atzīmēts ar birkām: , , , ,
Publicēts Jaunumi, Semināri